تبلیغات
مطالب جذاب ، اس ام اس و ترول های بامزه و خنده دار - یک لیست بلندبالا از مجریان ممنوع‌التصویر تلویزیون + تصاویر
 
مطالب جذاب ، اس ام اس و ترول های بامزه و خنده دار
سه چیز را نگه دار : گرسنگیت را سر سفره دیگران ، زبانت را در جمع و چشمت را در خانه دوست . . .
درباره وبلاگ


سلام به وبلاگ خوش آمدید امیدوارم که در این وبلاگ بهتون خوش بگذره .

مدیر وبلاگ : امیر محمد
نویسندگان
نظرسنجی
لطفا نظرتون رو درباره وبلاگ اعلام کنید:به بهانه حذف فرزاد جمشیدی از برنامه های رمضان و بازگشت احتمالی جواد یحیوی روی آنتن، مروری داریم بر مهم ترین اتفاقاتی كه منجر به حذف شش مجری صاحب سبك از تلویزیون شد.

در مناسبت های مختلف، علاوه بر بحث تصاحب كنداكتور توسط انواع و اقسام سریال كمدی و درام و ... رقابت برای اجرای برنامه های ویژه آن مناسبت ها هم از آن دسته مسائلی است كه نمی شود نادیده اش گرفت. امسال با شروع ماه رمضان، علاوه بر بحث جنجالی بازگشت مجدد علیخانی به «ماه عسل»، دو بحث داغ دیگر هم در جریان بود. فرزاد جمشیدی بعد از چند سال اجرای مداوم برنامه «ماه خدا»ی سحرهای رمضان، امسال به دلیل حواشی فراوانی كه برایش به وجود آمد، مجبور شد صندلی همیشگی اش را خالی كند و آن را در اختیار حسن سلطانی بگذارد.

از طرف دیگر قبل از شروع رمضان، خبرهایی مبنی بر بازگشت جواد یحیوی به تلویزیون و اجرای «جشن رمضان» هم شنیده می شد ؛ مجری ای كه چهار سال پیش، در جریان اتفاق های بعد از انتخابات، ممنوع الاجرا شد و تا امروز به تلویزیون بازنگشته. البته با گذشت 6 شب از ماه رمضان، هنوز خبری از این مجری نیست و بعید به نظر می رسد بازگشت او به تلویزیون همچنان قطعی باشد! به هرحال به بهانه این رفت و برگشت  مجریان شناخته شده به تلویزیون و جنجال های اخیری كه برای این مجریان اتفاق افتاد، پرونده ای تدارك دیدیم درباره مجریان صاحب سبكی كه هر كدام در این مدت، به دلایلی از تلویزیون كنار گذاشته شدند

جوانی لاغر و تركه ای كه خیلی صریح و راحت حرف می زد و بی مهابا سوالاتش را از مهمانان برنامه اش می پرسید. حالا فرقی نمی كرد مهمان برنامه حاج آقا قرائتی بود یا عطا ءالله مهاجرانی وزیر وقت فرهنگ و ارشاد. این جوان تركه ای و خوش صحبت كسی نبود جز جواد یحیوی. مجری متفاوتی كه علاوه بر راحت حرف زدن ، جلوی دوربین هم راحت بود، به قدری كه حتی اگر ترجیح می داد كوسن روی مبل را بردارد و روی زمین بگذارد و روی آن بنشیند و برنامه اش را اجرا كند ، این كار را می كرد.

او با اجرای متفاوت برنامه تابستانه «طعم آفتاب» كه بعد از ظهرها از شبكه تهران پخش می شد، توانست سبكی تازه در اجرای برنامه های تلویزیونی از خود به جا بگذارد و به اوج شهرت و محبوبیت برسد. خیلی ها معتقدند عادل فردوسی پور، فرزاد حسنی، احسان علیخانی و... با تاسی از نوع اجرای او به مجریانی جسور و جریان ساز تبدیل شدند.

با اینكه مجری جریان سازی بود اما در ادامه نتوانست موفقیت «طعم آفتاب» را تكرار كند. او در اواخر كارش به اجرای مسابقات زنده تلفنی رسید. گفته می شود پشتیبانی از یكی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 و حضور مستمر در میتینگ های این نامزد و اجرای مراسم  او موجب شد تا مسئولین تلویزیون او را از حضور در برنامه های این رسانه محروم كنند.هرچند او از یك سال و نیم قبل از آن هم كاری در تلویزیون روی آنتن نداشت.

مدتی در كیش مشغول فعالیت تجاری بود و این روزها بازیگری را دنبال می كند.

ابتدا كارش را با برنامه های سیاسی و تاریخی آغاز كرد ولی بعد به سمت اجرای برنامه های خانوادگی كشیده شد. او را نمی توان متعلق به برنامه خاصی دانست . برنامه صبحگاهی شبكه سه را می توان آغاز شهرت او دانست. صادقی به دلیل اینكه اولین مجری كاملا انرژیك و پرجنب و جوش تلویزیون بود خیلی سریع توانست در تلویزیون پر كار شود.

با اینكه هیچ گاه به صورت رسمی  اعلام نمی شود كه افراد در تلویزیون ممنوع التصویر هستند ولی زمانی كه به یك مجری توانمند و محبوب برنامه ای داده نمی شود خیلی غیر رسمی  این ممنوع التصویری به وجود می آید. در اكثر موارد علت این ممنوع التصویری مشخص است اما در مورد ژیلا صادقی علت این مسئله بسیار مبهم و نامشخص است. خیلی ها حضور او به عنوان یك زن در تبلیغ یك محصول تجاری و خارجی را علت كنار گذاشتن او از اجرای برنامه در تلویزیون می دانند.

او فعلا به كارهای هنری و شخصی اش می پردازد. البته قرار بود به عنوان تهیه كننده یك برنامه روانشناختی را برای شبكه سه تهیه كند ولی آن برنامه هم فعلا در هاله ای از ابهام است. از طرفی او در مراسم های مختلف هم به عنوان مجری حضور دارد و آخرین مراسم مهمی  كه اجرایش را به عهده داشت اختتامیه بیست و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال 1389 بود كه نوع پوشش او در آن برنامه حسابی جنجال به پا كرد.

فرزاد حسنی از همان ابتدا با جسارت و لهجه صریح وارد تلویزیون شد به همین دلیل هم خیلی زود هواداران و مخالفان زیادی پیدا كرد. او با برنامه كوله پشتی كه ایام تابستان از شبكه سه روی آنتن می رفت به شهرت رسید.

از قدیم گفته اند: «زبان سرخ سر سبز دهد برباد»، همان یك برنامه كوله پشتی كه فرزاد حسنی مقابل سردار رادان فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ ایستاد و به شكل بی سابقه ای روی آنتن زنده تلویزیون برخورد ماموران انتظامی  با مردم را در مقابل فرمانده شان به چالش كشید خیلی ها مطمئن بودند عاقبت خوبی در انتظار حسنی نخواهد بود. او یكسری خط قرمزها را شكسته بود و این باعث شد تلویزیون هم به دنبال دردسر برای خودش نگردد.

تا سال پیش حسنی نیم بند در تلویزیون حضور داشت و سالی یك بار در ویژه برنامه های نوروزی شبكه سه به اجرا می پرداخت اما از زمانی كه علی ضیا رو شد، دیگر آن فرصت هم از او گرفته شد. در این مدت حسنی بیشتر به كارهای رادیویی اش مشغول است و بازیگری را جدی تر پیگیری كرده، حضور در سریال «مسیر انحرافی» و بازی در فیلم های سینمایی «آمین خواهم گفت»، «در امتداد شهر» و «عملیات مهدكودك» از مهم ترین تجربه های بازیگری او در این سال هاست

مدت ها طول كشید تا رضا رشید پور از جك گفتن در آیتم های صبح بخیر ایران جدا شود و به عنوان یك مجری خودش را در تلویزیون مطرح كند. او با سری برنامه های «شیشه ای»! به اوج شهرت رسید. رشید پور در سه گانه «عبور شیشه ای»، «شب شیشه ای» و «مثلث شیشه ای» تقریبا تمام سوپراستارهای سینما و چهره هایی را كه تا به حال حتی یك بار پایشان به تلویزیون باز نشده بود به برنامه اش آورد و به واسطه حضور آنان مشهور شد.

در حالی كه 35 قسمت از برنامه «مثلث شیشه ای» گذشته بود، ناگهان پخش این برنامه متوقف شد، همان موقع دلیل این مسئله را نماد برنامه مثلث شیشه ای و شبیه بودن آن به نماد فراماسونرها دانستند. البته یكسری صحبت های مهمانان برنامه روی آنتن زنده و ناتوانی رشیدپور در كنترل آنها هم مزید بر علت شد.

رشید پور بعد از جدا شدن از تلویزیون سعی كرد خودش را در ورطه بازیگری بیازماید كه نتیجه اش حضور در فیلم هایی چون «بی پولی»، «شیش و بش»، «سوپر استار» و «در امتداد شهر» بود. حضور جنجالی اش در شبكه ایرانیان و حركت عجیب و غریبش در ساخت كلیپ های متعدد و قرار دادن آنها روی شبكه یوتیوب از دیگر كارهای رشیدپور در سال های اخیر بوده است. او به تازگی مدیر شبكه تلویزیونی پرسپولیس شده است.

آزاده نامداری با اینكه كارش را با برنامه خط مستقیم شبكه تهران شروع كرد اما تا سال 84 كه اجرای آیتم «تازه ها»ی «سیمای خانواده» به او سپرده شد، كسی او را به عنوان مجری نمی شناخت. او شیوه خاصی از اجرا را وارد تلویزیون كرد. اولین مجری بود كه چادر رنگی سرش می كرد، شیطنت های خاص خودش را داشت و به خاطر خوش رویی و تند صحبت كردنش، خیلی مورد توجه قرار گرفت.

بعد از اجرای برنامه تحویل سال 91 به همراه احسان علیخانی، حواشی زیادی برای او به وجود آمد و نهایتا از گوشه و كنار شنیده شد كه بعد از آن برنامه، ممنوع الاجرا شده است. این در حالی بود كه نامداری در همان سال برنامه «خانمی كه شما باشی» را هم اجرا كرد و اتفاقا خیلی هم پرمخاطب شد اما این هم نتوانست جلوی تصمیم ممنوعیت از اجرای او را بگیرد.

خلاصه سال گذشته در چندقسمت اول برنامه «پشت صحنه» علیخانی، اسمش به عنوان نویسنده آورده شد اما این مسئله چندان طول نكشید چون بعد از چند قسمت، اسمش را از تیتراژ هم بیرون كشیدند. او با اینكه قرار بود نوروز امسال با «خانمی كه شما باشی» به شبكه دو برگردد اما چند هفته منتهی به نوروز، اجازه اجرا به او داده نشد و نهایتا برنامه فقط با صدای او روی آنتن رفت.

همین اواخر با فرزاد حسنی ازدواج كرد و در شیراز، مسابقه  غذا به راه انداخت اما فعلا خبری از حضورش در برنامه جدیدی به گوش نمی رسد.

از زمانی كه شبكه تهران شروع به كار كرد، به عنوان یكی از مجریان ثابت این شبكه كارش را شروع كرد اما در سال 76 و با حضورش در «مسابقه بزرگ» در كنار سید كاظم احمدزاده، خیلی بیش از پیش برای مخاطبان شناخته شد. حركات عجیب و غریبش جلوی دوربین، شوخی های منحصر به فردش با احمد زاده و ترانه هایی كه در این مسابقه اجرا می كرد همگی در كنار هم باعث شهرت و محبوبیت او شد.

سال 84، حسینی در پایان یكی از برنامه های زنده «محله بنده نواز» كه از شبكه سه پخش می شد از مخاطبان خداحافظی كرد و گفت كه مدتی نیاز به استراحت دارد. همان زمان شایعاتی درباره افتتاح بنگاه معاملات ملكی او در قبرس هم شنیده می شد و بعدها مشخص شد كه در آنجا پناهنده شده. با این حال اما مرتضی حسینی، برادر او در مصاحبه ای گفته بود كه او اجرا را به دلیل افتادن به ورطه تكرار تعطیل كرده و اصلا دلیل رفتنش، بیزینس نبوده! البته چند وقت قبل از این اتفاق ها، شایعاتی درباره اختلاس او از برنامه «جشن رمضان» هم شنیده می شد.

او بر خلاف سایر همكارانش كه با وجود ممنوع الكاری در ایران ماندند و به وطنشان پشت نكردند ، دست به یك خود ویرانگری شدید زد و در شبكه ها ی ماهواره ای مشغول به كار شد، تا به این ترتیب پرونده خود را برای همیشه ببندد. او تنها فردی است كه در این سیاهه، تلویزیون و مخاطبان آن نباید بابت از دست دادنش ناراحت باشند و خم به ابرو بیاورند.

 

منبع : سیمرغ

نوع مطلب : مطالب جذاب و مطالب طنز، 
برچسب ها : اس ام اس طعنه ای و نیش دار تیر 92، اس ام اس طنز *جدید* تیر 92، ترول های بامزه و خنده دار ویژه * ماه مبارک رمضان *، اس ام اس های جالب و خنده دار ماه رمضان ۹۲، اس ام اس جوک،
لینک های مرتبط :
شنبه 25 شهریور 1396 11:39 ب.ظ
This is very fascinating, You are a very skilled blogger.
I have joined your feed and look ahead to searching for more
of your magnificent post. Also, I've shared your website in my social networks
یکشنبه 15 مرداد 1396 11:12 ق.ظ
Outstanding story there. What occurred after? Good luck!
سه شنبه 13 تیر 1396 12:59 ب.ظ
Right here is the perfect web site for everyone who wants to find out about this topic.
You understand a whole lot its almost hard to argue with you (not that
I really will need to?HaHa). You certainly put a new
spin on a subject which has been written about for decades.
Wonderful stuff, just excellent!
یکشنبه 4 تیر 1396 04:06 ب.ظ
Hello there, You've performed an incredible job.
I will certainly digg it and in my opinion recommend to my friends.
I am confident they will be benefited from this site.
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 04:39 ق.ظ
First of all I would like to say superb blog! I had a quick question which I'd like to ask if you do not mind.
I was curious to know how you center yourself and clear
your head before writing. I've had trouble clearing my thoughts in getting my ideas out.
I do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes tend to be lost just trying
to figure out how to begin. Any recommendations or hints?
Kudos!
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 07:54 ب.ظ
You really make it seem so easy with your presentation but I
find this topic to be really something which I think I would never understand.

It seems too complicated and very broad for me. I'm looking forward for
your next post, I'll try to get the hang of it!
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 11:28 ق.ظ
Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this write-up and also
the rest of the website is extremely good.
پنجشنبه 24 فروردین 1396 07:06 ق.ظ
Hi there i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i
read this paragraph i thought i could also make comment due to this good piece of writing.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 
 
 
Type>

[RB:Blog_And_Post_Title]